« May 2024 »
Бейсенбі, 04 сәуірдің 2024 13:57

Қостанай Жоғары педагогикалық колледжінде ашық есік күні.

Қостанай Жоғары педагогикалық колледжі бүгін таңертең Садчиковка орта мектебінің бір топ оқушылары экскурсияға келген кезде жанданды. Жас ақыл-ойлар, толқулар мен қызығушылықтарға толы, әлеуетті мүмкіндіктер мен перспективаларға толы ғимаратқа кірді. Сұрақтармен қаруланып және кәсіптік білім беру әлеміне енуге дайын болған оқушылар осы күнге  дайын болды.

Экскурсия колледж мұғалімдерімен кездесуден басталды, олар оқу орнының тарихы, оның құндылықтары мен білім беру тәсілдері туралы әңгімеледі. Оқушылар мұғалімдердің атмосферасы мен кәсібилігіне таң қалды, олар оқушыларды жылы қарсы алып, барлық сұрақтарына жауап берді.

Әрі қарай оқушылар колледж ұсынатын түрлі мамандықтармен танысты. Олар педагогика, психология бойынша дәрістер мен практикалық сабақтарға қатысып, спорт және мәдениет саласындағы мүмкіндіктер туралы білді.

Экскурсия барысында оқушылар колледж студенттеріне осы оқу орнындағы өмірі мен оқуы туралы өз тәжірибелерімен және әсерлерімен бөліскен сұрақтар қоюға мүмкіндік алды. Олардың көпшілігі тәрбиешілер мен курстастарынан алған достық атмосфера мен қолдауды атап өтті. Колледж студенттері өздерінің жеке жетістіктері мен оқу процесінде кездесетін қиындықтарымен бөлісті. Бұл оқушыларға осы мекемеде оқудан не күтетінін және білім беру жолын ойдағыдай аяқтау үшін қандай дағдылар мен білім алуға тура келетінін жақсы елестетуге мүмкіндік берді.

Экскурсия аяқталғаннан кейін оқушылар көргендері мен білгендеріне тәнті болды. Олардың көпшілігі Қостанай Жоғары педагогикалық колледжіне түсуге және өздерінің кәсіби армандарына ұмтылуға ниет білдірді. Бұл күн олар үшін мүмкін болатын даму жолдары туралы ақпарат көзі ғана емес, сонымен қатар болашақ жетістіктерге шабыт болды. Көптеген оқушылар үшін бұл экскурсия олардың кәсіби мақсаттарын жүзеге асырудың алғашқы қадамы және білім беруде жетістікке жету мотивациясы болды. Олар өздері таңдаған оқу бағыты болашақта өз армандары мен амбицияларын жүзеге асыруға көмектесетін әлеуетке ие екендігіне сенімді болды.

Ағылшын тілі кафедрасының оқытушысы: Кружнова М. П

Қабылдау комиссиясының хатшысы: Солодова С. В