« April 2024 »
Жұма, 15 наурыздың 2024 11:50

«ТАБЫС ЖОЛЫ-2024: БІЛІМ.ҒЫЛЫМ. КӘСІП».

Бәсекелестік күшейіп келе жатқан әлемде білім, ғылым және кәсіп табыстың негізгі факторларына айналуда. Қостанай политехникалық жоғары колледжінің базасында ұйымдастырылған студенттердің ғылыми-тәжірибелік конференциясы осы мәселелерге арналды. Бұл іс-шара әртүрлі оқу орындарының жастарының басын қосып,

өздерінің зерттеулері мен ғылыми жаңалықтарын талқылап, бөлісті.

2024 жылдың 15 наурызы Қостанай жоғары педагогикалық колледжінің студенттері «ТАБЫС ЖОЛЫ-2024: БІЛІМ.ҒЫЛЫМ. КӘСІП» мәртебелі конференцияда өздерін және қабілеттерін көрсеткен күн болды.

Конференцияға барлығы 11 студент қатысып, олардың нәтижелері әсерлі болды. Шара соңында ғылыми ортаға елеулі үлес қосқан жеңімпаздар мен номинанттар жарияланды:

Ғылыми жетекші Молдыбаева Әлия Өтегенқызының жетекшілігімен 1-дәрежелі дипломмен В-41 тобының студенті Полина Китаева марапатталды. Олардың зерттеулері тереңдігі мен маңыздылығы үшін ең жоғары бағаға ие болды.

Ғылыми жетекшісі Диана Аллабергенқызы Елеусізованың белсенді қолдауымен 2-дәрежелі диплом М-41 тобының студенті Қуанышова Гүлназға берілді. Олардың зерттеулері білім мен ғылымға жаңа идеялар мен тәсілдер енгізді.

Конференцияның бірнеше қатысушылары 3-дәрежелі дипломдарға ие болды:

- ИК-11 тобының студенті Әбенова Ақгүл, Ак-11 тобының студенті Әмірғали Айғаным, ғылыми жетекшісі Қайыпбаев Шамиль Мақсұтұлы;

- Аяна Аминова, У-31б тобының студенті, Наргиз Тажекенова, У-31б тобының студенті, ғылыми жетекшісі Солодова Светлана Вадимовна;

- Боранбай Жансая, Т-31 тобының студенті, ғылыми жетекшісі Абжанова Ақбала Қуанышқызы. Студенттердің жұмысы да ерекше назар аударуға және мақтауға тұрарлық.

Сонымен қатар, студенттер Алан Құсайынов пен Альбина Майбасова білім мен ғылымның дамуына қосқан зор үлестерін бағалап, үздік ғылыми жұмыстары үшін номинацияға ие болды.

Осы тамаша конференцияның барлық қатысушылары мен жеңімпаздарын құттықтаймыз! Білімді, ғылымды дамыту және кәсіби өсу үшін студенттер мен ғылыми жетекшілердің еңбегі маңызды және олардың таланты мен ынта-жігері болашақта әлі талай лайықты табыстарға жеткізетініне сенімдіміз.

Кусеубаева Жанар Абилкасовна, колледж әдіскері